- Hoşgeldiniz

KAYITLI ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Keşkesiz

Keşkesiz sitemize 18 Mart 2021 tarihinde eklenmiş ve 3 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

“Başarı bir anda gerçekleşmez. Michael Hyatt ve Daniel Harkavy size, istediğiniz ve gerçekten hak ettiğiniz hayata ulaşmak için açık ve etkili bir ‘Hayat Planı’nı nasıl geliştirebileceğinizi gösteriyor.”

-TONY ROBBINS, NEW YORK TIMES’IN ÇOK SATAN YAZARI, ANTHONY ROBBINS ŞİRKETLERİ’NİN CEO’SU

“Bu kitap hayatın nasıl yaşanması gerektiğiyle ilgili yoldan çıkmış herhangi bir yetişkin için son derece kullanışlı ve inkâr edilemeyecek kadar gerekli bir rehberdir. Kendi hayatımda da bu yaklaşımdan çok faydalandığımı söyleyebilirim.”

-PATRICK LENCIONI, THE TABLE GROUP BAŞKANI; THE ADVANTAGE KİTABININ YAZARI

“Zihninizi açacak ve zamanı yönetmenize yardımcı olacak uyarılar ve esin kaynaklarıyla dolu, kesinlikle okunması gereken bir kitap.”

-DAVE RAMSEY, NEW YORK TIMES’IN ÇOK SATAN YAZARI, THE TOTAL MONEY MAKEOVER

“Pek çok insan, hayatta bir plana sahip olmanın ne kadar önemli olduğundan söz ediyor ancak hiç kimse bunu gerçekten nasıl başarabileceğinizi söylememişti. Şimdiye kadar!”

-JOHN C. MAXWELL, NEW YORK TIMES’IN ÇOK SATAN YAZARI, THE JOHN MAXWELL KURUCUSU

“Hayatı uyuyarak yaşamanıza dur diyecek ve Tanrı’nın sizin için hazırladığı planı bilinçli bir şekilde izlemenizi sağlayacak zekice hazırlanmış ve son derece motive edici bir kaynak.”

-LYSA TERKEURST, NEW YORK TIMES’IN ÇOK SATAN YAZARI, PROVERBS 31 MINISTRIES BAŞKANI

“Zekice ve anlaşılır bir şekilde yazılmış etkili bir kitap. Basit ve işe yarar önerilerinin sadece bir bölümünü uygulamak bile, kişinin hayattaki durumunu değiştirecektir.”

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :